Clautuda

Wpis

poniedziałek, 12 maja 2014

My Słowianie

Polska w finale Eurowizji 2014, zajęła aż 14. miejsce! i chyba nie ma obecnie ani jednego portalu internetowego, który by nie pisał albo o "kontrowersyjnej kobiecie z brodą", albo był oburzony wygraną Austrii, lub jest oburzony słabym miejscem piosenki "My Słowianie" w klasyfikacji finałowej. Nawet coniektórzy politycy o zgrozo zaczeli się wypowiadać na temat tego "zepsucia".
Zacofanie i brak tolerancji w Polsce jest ogromny, tu nie liczy się mniejszość a tylko większość i tak tu było od wiek, wieków amen... tylko coraz więcej ludzi stąd ucieka, a życie tu staje się egzystencją zacofania. Kiedy do tzw. "elit" wybierani są tacy właśnie ludzie...(artykuł: 70 lat za Europą). Czasami wręcz dobrze, że Polska sama tak się wyklucza. Wstyd!!! za chamskie komentarze Polaków, którzy atakują każdą inność, plując jadem gdzie tylko się da...Przykre to!

Wracając do występu Donatan & Cleo "My Słowianie", w którym praktycznie brała udział wyłącznie Cleo, uważam iż 14. miejsce jest całkiem wysokie, biorąc pod uwagę fakt, że znacznie lepsze utwory  (np. z Azerbejdżanu czy San Marino) znalazły się "za plecami" Polski. Występ fajny, ale bez zachwytu.

Na koniec dodam, że sobotni eurowizyjny finał, śledziło prawie 6 mln widzów w Polsce (artykuł:  TVP z rekordowym wynikiem)!

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
ctomasky2012
Czas publikacji:
poniedziałek, 12 maja 2014 18:37

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

Wychodzimy z ukrycia